Sokağın Çocukları 3. Sezon 5. Bölüm İzle - Sokağın Çocukları 5. Bölümde Neler Olacak

Sokağın Çocukları 3.  Sezon 5. Bölüm İzle - Sokağın Çocukları 5. Bölümde Neler Olacak

Blu tv‘nin Sıfır Bir dizisinin yapımcıları ile yarattığı dizisi ilk iki sezonu ile seyirci kitlesini yaratmayı başardı. Öyle ki dizinin seyircileri haftada 1 yayımlanan dizinin yeni bölümleri hafta boyunca iğle çekti. 2.Sezonu 8.Bölümü ile tamamlanan dizinin toplam iki sezon 18 bölümü yayınlandı. 2.Sezonun ardından yayıncı blu tv, diziye gösterilen bu rağbet sonrası 3.Sezon onayını da verdiğini açıklamıştı. 8 Temmuz 2021 itibari ile dizinin 3.Sezonu haftada 1 bölüm olarak yayınlanmaya başladı. Diziyi sevenlerin merak ettiği soruysa Sokağın Çocukları 3.Sezon 4.Bölüm ne zaman yayınlanacak? Sorusu oldu.

Sokağın Çocukları konusu

Dizinin konusu, Sokağın kuralları ile büyümüş, büyüyen ve büyümeye hazırlanan üç nesil üzerinden ‘sokağın adaleti’ kavramına farklı, evrensel ve realist bir bakış. Murat, 23 yaşında bir delikanlıdır. Dul annesiyle birlikte yaşamakta olan Murat yeri gelir küçük kardeşi Çarli ve yaşça kendinden büyük olmasına karşın ağbisi Suat’a babalık eder, yeri gelir üç çocuğuyla kimseye tamah etmeden hayata tutunmaya çalışan Beyza’ya dayanak olur. Murat hemde zekâsı ve cesaretiyle mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın da gözbebeğidir. Fakat Şehmuz Ağa’nın onca genç varken Murat tercihi, elbette güç savaşında dengeleri de etkileyecektir. Murat bir yandan iki kardeşi ve annesi arasındaki dengeyi sağlamaya çalışırken, öte yandan mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın gözüne girmeye çalışmaktadır. Tabii her hikâyede olduğu gibi Sokağın Çocukları’nda da her seçim, bir vazgeçişi de birlikteinde getirir.

Sokağın Çocukları oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda, Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran,Nesih Turunç,Soner Çelik,Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak, Gökhan Diğicibaş gibi isimler yer almakta.

 

Bu içerik Script Hakkında kategorisine eklenmiştir.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorumlar